اردیبهشت 09, 1399 02:56 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 09, 1399 05:31 Asia/Tehran]
  • کنفرانس مطبوعاتی ترامپ درباره کرونا باز هم لغو شد

مقامات کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کردند، کنفرانس خبری رئیس جمهور آمریکا درباره ویروس کرونا که پیش از این هر روز برگزار می‌شد، مجددا لغو شد.

به گزارش پارس تودی، کنفرانس خبری ویژه ویروس کرونا که قرار بود  ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار شود، به گفته مقامات کاخ سفید لغو شد. این سومین روز متوالی است که کنفرانس خبری مربوط به ترامپ لغو می‌شود.

در پی گاف های متعدد ترامپ در کنفرانس‌های خبری، مشاورین او قصد دارند تا ارتباط او با رسانه‌ها را کاهش دهند.

در همین حال؛ دبیر مطبوعاتی کاخ سفید مدعی شده که کنفرانس‌های خبری ادامه خواهد داشت، اما شاید تعداد آن‌ها نسبت به گذشته کمتر باشد.

دونالد ترامپ اخیرا طی اظهارنظری عجیب و خطرناک پیشنهاد داده بود که برای از بین بردن عفونت ناشی از ویروس کرونا در بدن، از مواد ضدعفونی کننده استفاده شود. این توصیه غیرعلمی ترامپ صدای اعتراض سیاست‌مداران آمریکایی را بلند کرد. پس از آن ترامپ مدعی شد که حرف او تنها یک شوخی بوده است!

نامزد دموکرات ها در انتخابات 2020 آمریکا در واکنش به اظهارات ترامپ در توییتی نوشت: سلامت مردم موضوعی برای شوخی کردن نیست.

«جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پیامی توییتری با انتقاد از اظهارات «دونالد ترامپ» رییس‌ جمهوری آمریکا درباره تزریق مواد ضدعفونی کننده برای مقابله با ویروس کرونا، از مردم خواست از این مواد استفاده نکنند.118

کلیدواژه