آبان 10, 1399 17:42 Asia/Tehran [Updated: آبان 10, 1399 17:46 Asia/Tehran]
  • حمله ترامپ به متخصصان و پزشکان آمریکایی

همزمان با اوج‌گیری مجدد شیوع ویروس کرونا در  آمریکا، "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری این کشور، متخصصان و پزشکان آمریکایی را مورد حملات لفظی خود قرار داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، ترامپ در یک تجمع انتخاباتی بدون اشاره به کمبود تجهیزات محافظتی و درمانی در بیمارستان های آمریکا مدعی شد، پزشکان آمریکایی با مرگ بیمارانشان براثر ویروس کرونا پول بیشتری به دست می‌آورند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین با انتقاد از مقامات دموکرات در ایالت "مینه‌سوتا" که به دلیل قوانین فاصله گذاری اجتماعی، گردهمایی حامیان او را به 250 نفر محدود کردند، گفت: این موضوع کوچک اما ناگوار است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و دولتش به دلیل بی مسئولیتی در قبال گسترش ویروس کرونا در این کشور، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته‌ اند.

کارشناسان بهداشت و درمان آمریکا تأکید دارند ترامپ با نادیده گرفتن این مسئله که روند افزایشی شیوع ویروس کرونا به یک معضل تبدیل شده، تنها باعث بدتر شدن اوضاع در این کشور شده است.

آمریکا هم اکنون در صدر کشور‌های جهان هم از نظر میزان شمار مبتلایان به ویروس کرونا و هم از نظر میزان مرگ و میر ناشی از این ویروس قرار دارد./115

بیشتر بخوانید:

سندرز: ترامپ به بیماری دروغگویی مبتلاست

افزایش آمار ابتلا به کرونا در شهرهای برگزاری تجمع انتخاباتی ترامپ

کلیدواژه

کامنت