خرداد 31, 1397 19:42 Asia/Tehran [Updated: مهر 15, 1398 18:50 Asia/Tehran]
  • علی عسگری: برنامه های ویژه ای برای شکست استراتژی آمریکا داریم

رئیس رسانه ملی گفت: افزایش روحیه امید در جامعه در دستور کار صداوسیما قرار دارد و برای شکست استراتژی آمریکا برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

به گزارش پارس تودی، «علی عسگری» رییس رسانه ملی در جلسه کمیسیون سیاسی اجتماعی مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه صداوسیما جایگاه انسان‌های خودساخته است، گفت: رسانه، پدیده انسان واره است و کسی که می‌خواهد در رسانه ملی فعالیت کند باید خودساخته و مسئولیت پذیر باشد، چون ماموریت رسانه تاثیرگذاری بر انسانهاست و با چنین افرادی می‌توان بر افکار عمومی اثر گذاشت.

وی با تأکید بر اهمیت افکار عمومی تصریح کرد: امروز جنگ آمریکا علیه ایران، افکار عمومی پایه است و آن‌ها قصد دارند با طراحی‌های رسانه‌ای موج نا امیدی و یاس را در میان مردم ما ایجاد کنند، اما سربازان رسانه‌ای کشور بویژه در صدا و سیما با تمام توان در مقابل آنها ایستاده اند.

رئیس رسانه ملی با بیان اینکه امروز در وسط میدان جنگ نابرابر رسانه‌ای قرارداریم و شبکه‌های معاند با برنامه‌ریزی و راهبرد دقیق، علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران برنامه تولید و پخش می‌کنند، اظهار داشت: غرب با تمام قدرت، بدون هیچ حد و مرز و با تأمین هزینه‌های سنگین مالی برای شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی در برابر حریف قدرتمندش جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده است و وجود این تکثر رسانه معاند برای تخریب فرهنگ یک کشور در دنیا بی‌سابقه است.

دکتر علی عسکری با تأکید بر اینکه دشمنان با جنگ نرم فرهنگی به دنبال تضعیف فضای اجتماعی و فرهنگی در کشور هستند، گفت: دشمنان با توجه به شکست خود در زمینه‌های مختلف در مقابل ملت رشید ایران به جنگ نرم و نفوذ فرهنگی روی آورده‌اند و بنیان خانواده را نشانه گرفته‌اند.

رئیس رسانه ملی با بیان اینکه شرایط امروز کشور سخت‌تر از جنگ نظامی است، خاطرنشان کرد: در شرایط فرهنگی و جنگ نرم بسیار پیچیده‌ای قرار داریم و همه باید دست به دست هم دهیم. 112/114

بیشتر بخوانید:

علی عسکری: صداوسیمای ایران نقش اساسی در همگرایی جهان اسلام دارد

علی‌عسکری: فرهنگ غربی در حال فروپاشی است

کلیدواژه

کامنت