آبان 25, 1397 18:42 Asia/Tehran [Updated: مرداد 07, 1399 17:12 Asia/Tehran]
  • مقام دوم جهانی پلیس راهور ناجا

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راهور در میان 130 کشور جهان به مقام دوم جایزه بین‌المللی در حوزه اقدامات رسانه‌ای فرهنگ ترافیک دست یافت.

به گزارش پارس‌تودی؛ سرهنگ «عین‌الله جهانی» معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا روز جمعه اظهار کرد: سیزدهمین کنفرانس جهانی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی امسال در شهر بانکوک کشور تایلند با حضور 850 شرکت‌کننده، 120 سخنران و 600 پوستر از 130 کشور جهان برگزار شد.

سرهنگ «عین‌الله جهانی» گفت: این کنفرانس 2 سالانه، با حمایت سازمان جهانی بهداشت (WHO)، وزارت ‌بهداشت تایلند، سازمان اورژانس تایلند و سازمان سلامت تایلند با هدف پیشگیری از خشونت و حوادث درچارچوب دستیابی به توسعه‌پایدار برگزار شد و تیم راهور ناجا نیز در آن به ارائه اقدامات و دستاوردهای فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای پرداخت.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا تاکید کرد: پلیس راهور ناجا در این کنفرانس توانست با ارسال فیلم‌های کوتاه، عکس، پوستر، تیزرها و انیمیشن‌های فرهنگی تهیه شده برای ارتقای فرهنگ و رعایت قوانین و مقررات رانندگی، که توسط هیات 13 نفره داوران بین‌المللی ارزیابی شده بودند، با پشت سر گذاشتن کشورهای توسعه یافته با درآمد بالایی همچون استرالیا و کانادا، پس از آمریکا مقام دوم جایزه بین‌المللی ایمنی را در حوزه رسانه کسب کند.

پلیس راهور ناجا در دوازدهمین کنفرانس جهانی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی در سال 2016 در کشور فنلاند نیز در بخش مدیا موفق به کسب مدال برنز جهانی شده بود. مقرر شده است چهاردهمین کنفرانس جهانی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی سال 2020 در کشور استرالیا برگزار شود.

کلیدواژه

کامنت