مهر 06, 1398 14:57 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 09, 1399 18:30 Asia/Tehran]
  • آغاز به‌کار بخشِ دفاع‌مقدس پایگاه KHAMENEI.IR

بخش «دفاع مقدس» پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همزمان با ایام هفته دفاع مقدس در مراسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش پارس تودی، در این مراسم که رئیس دفتر نظامی فرماندهی کل قوا، جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و فعالان فرهنگی هنری حوزه دفاع مقدس حضور داشتند، سردار سرلشکر پاسدار "سیدیحیی رحیم‌صفوی" دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا روایت‌هایی از نقش رهبر انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس بیان کرد.

در بخش دیگر این مراسم، پیام رادیویی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در روز 31 شهریور 1359 و ساعتی پس از حمله هوایی رژیم صدام به فرودگاه مهرآباد و آغاز جنگ تحمیلی خطاب به ملت ایران صادر شده بود، برای نخستین بار پس از 39 سال منتشر شد.

رونمایی از نسخه آزمایشی بخش «دفاع مقدس» KHAMENEI.IR نیز پایان بخش این مراسم بود.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی با توجه به توصیه‌های اکید رهبر انقلاب و بیانات و نکات و دغدغه‌ها و مطالبات ایشان در حوزه دفاع مقدس و مسائل نظامی، در بخش «دفاع مقدس» به تولید محتوا در این دو محور خواهد پرداخت.

بخش «دفاع مقدس» KHAMENEI.IR براساس اندیشه‌ دفاعی فرمانده کل قوا ایجاد شده و شامل دسته‌بندی بیانات ایشان درباره دوران دفاع‌مقدس و فرهنگ مقاومت و شهادت است.

همچنین در این صفحه از محصولات چندرسانه‌ای نظیر عکس، فیلم، لوح (پوستر)، نماهنگ، کلیپ صوتی و عکس‌نوشته استفاده خواهد شد.

این صفحه هم‌اکنون در نشانی http://farsi.khamenei.ir/DefaMoghaddas در دسترس علاقه‌مندان و در حال به‌روزرسانی است.

116

بیشتر بخوانید:

رونمایی از نسخه‌های فرانسوی، روسی و اسپانیایی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

کلیدواژه

کامنت