مهر 17, 1398 09:48 Asia/Tehran [Updated: آبان 01, 1398 19:08 Asia/Tehran]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تحریم‌های ظالمانه دشمنان ضد ایران را عامل رشد فناوری‌های دفاعی جمهوری اسلامی عنوان کرد.

به گزارش پارس تودی، سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در بدو ورود به استان گیلان، در جمع خبرنگاران، با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان ضد ایران در زمینه‌های علمی، صنعتی، فنی و اقتصادی افزود، جوانان ایرانی در شرایط تحریم توانستند با تلاش های خود علاوه بر به روز کردن دستاورد‌های دفاعی کشور، پیشرفت‌های چشمگیری نیز در این حوزه کسب کنند.

سرلشکر سلامی تصریح کرد، سپاه پاسداران دستاورد‌ها و پیشرفت‌های دفاعی منحصر به فردی دارد که بعضاً از آنها  رونمایی می کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به رزمایش‌های این نهاد انقلابی گفت، رزمایش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دریا، هوا و فضا و زمین ادامه خواهد داشت.

سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای بازدید از دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای و شرکت در همایش شناور‌های تندرو رزمی نیروی دریایی سپاه پاسداران به استان گیلان سفر کرده است.

133/118

بیشتر بخوانید:

سرلشکر سلامی: راهبرد مقاومت فعال، دشمنان را دچار فقدان اراده کرده است

سرلشکر سلامی: ریشه مزیت‌های ما بر دشمنان در رهبری است

سرلشکر سلامی: ایران برای پاسخ به هر متجاوزی آمادگی کامل دارد

کلیدواژه

کامنت