آبان 19, 1398 20:15 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 07, 1399 10:35 Asia/Tehran]
  • افتتاح بیش از 600 پروژه اقتصادی و زیربنایی در استان یزد با حضور روحانی

659 پروژه اقتصادی و زیربنایی یکشنبه شب با حضور رییس جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس بطور همزمان در سطح استان یزد افتتاح شد.

به گزارش پارس تودی، حجت‌الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری و توسعه استان یزد به صورت ویدئوکنفرانس دستور افتتاح و بهره برداری از 630 پروژه و همچنین آغاز عملیات اجرایی 29 پروژه را صادر کرد.

این طرح ها و پروژه های اقتصادی و زیربنایی اعتبار 4434 میلیارد تومان و 167 میلیون یورو و 22 میلیون دلار را به خود اختصاص داده اند. 

کارخانه کاشی خلیج فارس نیلگون، شبکه توزیع گاز شهرک های صنعتی، ذوب فلزات، داروسازی و مکمل های غذایی، فاز یک بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه، صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی، 130 پروژه سیستم های نوین آبیاری، فاز اول خط راه آهن بافق - زرین شهر، تکمیل سه بزرگراه ، افزایش توان نیروگاه چادرملو، 354 پروژه مخابراتی ، توسعه پوشش تلفن همراه و ارائه خدمات الکترونیک روستایی، پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی فولاد، طرح های مربوط به ورزش و جوانان از جمله طرح ها و پروژه هایی بود که در حوزه های مختلف صنعتی، بهداشتی، کشاورزی، راه و شهرسازی، نیرو، ارتباطات، نفت و ورزش جوانان با دستور رییس جمهور افتتاح گردید.

19 شهرک کشاورزی و آبرسانی به مجتمع های روستایی تفت نیز از جمله پروژه هایی بود که با دستور رییس جمهور آغاز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

در این مراسم وزرا و معاونین رییس جمهور از محل پروژه های افتتاح شده در شهرستان های مختلف استان یزد، گزارشی در خصوص مزیت ها و قابلیت های این پروژه ها ارائه کردند.

در این مراسم همچنین در حضور رییس جمهور 7 تفاهم نامه اقتصادی بین استانداری یزد با صندوق نوآوری و شکوفایی، بانک ملی، سازمان صنایع کوچک، شرکت ایمیدرو، سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و صندوق ملی محیط زیست به امضا رسید.

جلسه شورای اداری، توسعه و افتتاح همزمان طرح های اقتصادی و زیر بنایی استان یزد با حضور رئیس جمهور به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس پخش شد.

116

بیشتر بخوانید:

بازدید روحانی از نمایشگاه محصولات دانش بنیان منتخب استان یزد

افتتاح کارخانه توربین سازی غدیر یزد با حضور روحانی

با حضور روحانی؛ کارخانه احیا مستقیم مگامدول چادرملو افتتاح شد

روحانی: اختلاف و فاصله خواست آمریکا است+ویدئو

روحانی وارد یزد شد + ویدئو

کلیدواژه

کامنت