آبان 23, 1398 08:51 Asia/Tehran [Updated: شهریور 30, 1399 13:45 Asia/Tehran]
  • پخش زنده افتتاحیه کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از

سی وسومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با سخنرانی «حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنجشنبه) در در سالن اجلاس سران تهران آغاز به کار کرد. 

به گزارش پارس تودی به نقل از خبرگزاری "ایران پرس"، در این کنفرانس سه روزه با شعار «وحدت امت در دفاع از مسجد الاقصی» بیش از 350 مهمان خارجی از 90 کشور و هزار و 500 مهمان داخلی حضور دارند.

در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، 10 برگزیده تقریبی معرفی خواهند شد و از پنج شخصیت برجسته تقریبی بین المللی تجلیل می‌شود.

دیدار میهمانان کنفرانس با رهبر معظم انقلاب اسلامی، رونمایی از فرش مقاومت،​ برپایی نمایشگاه دستاوردهای تقریبی، تجلیل از مقام شهدای مقاومت با موضوع استکبارستیزی و تکریم از بانوان و جوانان فعال در این عرصه از برنامه های سی و سومین همایش وحدت اسلامی است.

در کنفرانس وحدت اسلامی امسال، چهار کمیسیون و 16 نشست تخصصی برگزار می‌شود که ویژگی شاخص آنها توجه ویژه به جوانان به خصوص جوانان حوزه مقاومت است.

میهمانان سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی شبِ‌گذشته (چهارشنبه) با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به مقام شامخ بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

آیین افتتاحیه کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.

خبرگزاری ایران پرس را برروی ماهواره " Eutelsat 21B " و فرکانس "11520.H.2220 . Fec 3/4 " دنبال کنید.

116

بیشتر بخوانید:

تهران، میزبان سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

ادای احترام میهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به مقام شامخ امام خمینی (ره)

تاکید جهان اسلام بر لزوم تعقیب قضایی مقامات آمریکا برای حمایت از داعش

آیت الله اراکی: حمایت همه جانبه از مقاومت فلسطین، وظیفه همگانی است

کلیدواژه

کامنت