آبان 30, 1398 11:27 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]

هزاران نفر از مردم شهرهای مختلف ایران اسلامی امروز (پنجشنبه) با شرکت در راهپیمایی‌ میثاق با ولایت و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، رفتارهای اغتشاشگران را در ناآرامی‌های اخیر محکوم کردند.

به گزارش پارس تودی به نقل از خبرگزاری "ایران پرس"، هزاران تن از مردم انقلابی در شهرهای مختلف ایران از جمله شیراز، اصفهان، کرمان، تهران، هرمزگان، قم، البرز، یاسوج با سر دادن شعار‌های "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسراییل"، "مرگ بر آشوبگر" از امنیت و اقتدار کشور حمایت کردند.

اقشار مختلف مردم، مسئولان استانی، نظامی، امنیتی و انتظامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این راهپیمایی با اعلام حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

مردم ایران اسلامی در روزهای اخیر با برگزاری راهپیمایی‌ در شهر‌های مختلف، اغتشاش آشوبگران را محکوم کردند.

با اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین در ایران از بامداد جمعه گذشته، برخی اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم با سوء‌استفاده برخی از اراذل و اوباش به بیراهه رفت.

کاخ سفید شامگاه یکشنبه در بیانیه‌‌ای مداخله جویانه، با تکرار ادعاهای واهی ضد ایران، از عده‌ معدودی آشوبگر که به بهانه افزایش قیمت بنزین با ایجاد بی‌نظمی در چند شهر ایران، دست به تخریب اموال عمومی زدند، حمایت کرد.

سیاست فریبکارانه آمریکا در حمایت از مردم ایران در حالی است که واشنگتن در 40 سال گذشته در قالب تروریسم اقتصادی، زندگی و سلامت مردم ایران را هدف قرار داده است.

116

بیشتر بخوانید:

افشای ابعاد جدیدی از توطئه اغتشاشگران

اعتراض ایران به آمریکا درپی حمایت از اخلال‌گران/ تحلیل

کلیدواژه