آبان 30, 1398 13:56 Asia/Tehran [Updated: آبان 30, 1398 14:48 Asia/Tehran]
  • انتقال ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش ایران به بندرعباس

هسته اولیه ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تهران به بندرعباس منتقل شد.

به گزارش پارس تودی، «امیر دریادار حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه در بندرعباس خاطرنشان کرد: انتقال ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش ایران از تهران به بندرعباس به این معناست که کانون توجه بیشتری از امروز در سواحل دریای مکران، تنگه هرمز و خلیج فارس و دریای عمان در نگاه مسوولان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران با اشاره به انتقال بخش قابل توجهی از عناصر ستاد نیروی دریایی ارتش ایران به عنوان هسته اولیه به بندرعباس، گفت: این اقدام به ناوگان نیروی دریایی ارتش ایران اجازه می‌دهد که تمرکز بیشتری بر سواحل جنوبی داشته باشد.

امیر دریادار خانزدای همچنین صبح امروز ضمن رونمایی از ساختمان انتقال ستاد هسته اولیه فرماندهی از تهران به بندرعباس، در اجرای عملیات نمایشی انجام تاخت آبی خاکی در ساحل دشمن فرضی و باز پس گیری ساحلی که توسط دشمن فرضی اِشغال شده است، حضور یافت.

دریادار خانزادی همچنین ضمن حضور در کارخانه های  منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس، از روند ساخت ناو موشک‌انداز زره بازدید کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در حاشیه این بازدید خاطر نشان کرد: ناو موشک‌انداز زره که شناور بسیار تندرو با قابلیت حمل و پرتاب موشک است تا 3 ماه آینده به اتمام رسیده و به نیروی دریایی ارتش ایران ملحق می‌شود.

139/116

کلیدواژه

کامنت