آذر 01, 1398 14:14 Asia/Tehran [Updated: آذر 01, 1398 14:26 Asia/Tehran]
  • رئیسی: مجازات سختی در انتظار ناامن کنندگان جامعه است

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد، مجازات سختی در انتظار کسانی است که از خواسته مردم سوءاستفاده کرده و ضمن ایجاد ناامنی اموال عمومی و مردم را تخریب کردند.

به گزارش پارس تودی، حجت الاسلام و المسلمین "سید ابراهیم رئیسی" امروز (جمعه) در همایش سراسری گام دوم خیزش هسته‌های مساله‌محور، تصریح کرد، کسانی که در روزهای اخیر از فضا و از دغدغه مردم سوءاستفاده کرده و در جامعه اغتشاش و ناامنی ایجاد کردند، بدانند مجازات سختی در انتظارشان است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز در منطقه به عنوان امن ترین کشور شناخته می‌شود و جانفشانی شهدا و جانبازان برای حفظ امنیت این کشور پیشروی ما است تاکید کرد، امنیت کشور مساله بسیار مهمی است و در هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد اخلال در امنیت کشور ایجاد شود.

حجت الاسلام رئیسی در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: امروز بعد از گذشت 40 سال واقعیت‌های زیادی روبروی ماست. در سند راهبردی گام دوم، مقام معظم رهبری این واقعیت‌ها را به تصویر کشیدند و تمام راهبرد‌هایی را که برای حرکت در گام دوم ضرورت دارد، یادآور شدند و به همه ما اعلام کردند گام نهادن در گام دوم به دانش، حرکت مجاهدانه، عزم عملی و دوراندیشی نیاز دارد.

117

کامنت