آذر 07, 1398 10:58 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • سردار سلامی: ایران امروز در جهان می درخشد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز پنجشنبه در گردهمایی 10 هزار نفری بسیجیان استان همدان، تصریح کرد، جمهوری اسلامی ایران امروز قلب و مغز تحولات سیاسی و مسلط به میدان عملیاتی است و در جهان می درخشد.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرلشکر پاسدار "حسین سلامی" با بیان اینکه ملت ایران آگاه است و به جز استقلال نسخه ای نمی پذیرد، گفت: در عرصه جنگ اقتصادی دشمن در رویایش شکستن روح اقتصادی ملت ایران و ترویج تمایل به تسلیم را در دستور کار قرار داده و فکر می کرد تحریم ها این ملت را از پا در می آورد اما مغلوب مردم ایران شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود، ملت ایران ملت هنرمند در شکست دادن دشمنان است و دشمنان را در هر مقیاسی می شکند. 

آمریکا یک نظام فرسوده و دارای آلزایمر سیاسی است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز آمریکا یک نظام فرسوده و دارای آلزایمر سیاسی است، افزود: بزرگترین اقتصاد جهانی بحرانی ترین اقتصاد را دارد و نظام اقتصادی آمریکا بر مبنای تحقیر ملت ها و عقب نگه داشتن آنها بنا شده است تا خود رشد کند؛ آیا می توان در تعامل با این کشور به استقلال، آزادی، رفاه و پیشرفت رسید؟

سرلشکر سلامی ادامه داد: ایران تاریخ وابستگی به قدرت ها را تجربه کرده و هنوز آثار آن وجود دارد و ملت ایران تجربه های بزرگ فرا روی خود دارد و با نگاه به گذشته فضای تیره سیطره آمریکا را می بیند و همانند خورشید در برابر تاریکی می ایستد. 

وی با بیان اینکه امروز آشفتگی رژیم صهیونیستی و تحقیر آل سعود را می بینیم، اضافه کرد: آمریکا با هزینه هزاران میلیارد دلاری قادر به حفظ وضعیت موجود نیست و می توان افسردگی را در چهره آمریکا و وابستگان آنها دید.

سرلشکر سلامی با طرح این سوال که چگونه ایران تمامی سرمایه های انباشته آمریکا را در جنگ نیابتی در هم شکست و چگونه حلقه های مستحکم مقاومت را که دشمن درصدد شکستن آن بود مستحکم نگهداشته و عراق، سوریه، یمن و لبنان چگونه در مدار جاذبه انقلاب قرار گرفتند؟ گفت: افزود: امروز به سیمای سیاسی و امنیتی اسراییل نگاه کنید که آثار ترس از فروپاشی در چهره آنها وجود دارد و رژیم صهیونیستی به محو شدن خود اعتراف می کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیج فرمولی بر علیه مستکبران، پیام آور امنیت، رحمت، آرامش و عزت برای ملت است و در تمامی عرصه های علمی، اقتصادی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و ورزش پیشگام هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با تاکید بر اینکه بسیجیان پیش مرگان ملت ایران هستند، خاطرنشان کرد، بسیج اعجاز الهی، محصول الهام الهی بر قلب امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شجره طیبه ای است که توسط رهبر معظم انقلاب در اعماق قلب و جان ملت ایران جای گرفته است.118

کلیدواژه

کامنت