دی 13, 1398 15:02 Asia/Tehran [Updated: دی 13, 1398 15:30 Asia/Tehran]
  • وزارت اطلاعات: تروریست‌های آمریکایی به سزای عملشان خواهند رسید

وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای به مناسبت شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: تروریست‌های آمریکایی به سزای عملشان خواهند رسید.

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز (جمعه) در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد عراق، به شهادت رسید.

به گزارش پارس تودی؛ وزارت اطلاعات با تاکید بر اینکه شهادت پرافتخارِ سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» به دست آمریکای جنایتکار یقیناً بی‌پاسخ نخواهد ماند، تصریح کرد: استکبار جهانی با این جنایت وحشیانه، حمایت و پشتیبانی خود را از تروریست‌هایی که به جان جهان اسلام انداخته، علنی‌تر کرده است.

در بیانیه وزارت اطلاعات آمده است: آمریکا و همپیمانانش باید بدانند با در هم آمیخته شدن خون پاک شهدای ایران و عراق که جرمی جز قلع و قمع داعش نداشته‌اند، اتّحاد و وحدتی آسمانی بین دو ملت ایران و عراق رقم خورد که ناگسستنی است.

در این بیانیه تاکید شده است: جبهه مقاومت اسلامی، دستانِ پلید متجاوزان را که آغشته به خون بی‌گناهان و مظلومان عالم است، از منطقه کوتاه خواهد کرد.

133/118

بیشتر بخوانید:

سپاه پاسداران: انتقام سختی از جنایتکاران گرفته خواهد شد

ستاد کل نیروهای مسلح: عاملان شهادت سپهبد سلیمانی منتظر انتقام سخت باشند

کلیدواژه

کامنت