دی 16, 1398 08:54 Asia/Tehran [Updated: دی 16, 1398 11:42 Asia/Tehran]

«زینب سلیمانی» دختر شهید «قاسم سلیمانی» امروز(دوشنبه) در مراسم وداع مردم ایران با پیکرهای شهدای مقاومت در دانشگاه تهران، خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: آقاجان نکند شهادت پدرم ناراحتی به چهره شما بیاورد.

به گزارش پارس تودی به نقل از ایران پرس؛ «زینب سلیمانی» دختر سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» روز دوشنبه در مراسم تشییع پدرش در دانشگاه تهران، افزود: پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود و اسم حاج قاسم سلیمانی هم اینک نیز اندام صهیونیسم، تکفیر و نظام سلطه را می‌لرزاند.

وی با تاکید بر شوق سپهبد قاسم سلیمانی برای شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و ایران افزود: پدرم بزرگترین مرد راهبردی در محاسبه قدرت و رفتار دشمن بود و در جنگ‌ها و نبردها، عشق شهادت او را به نزدیک‌ترین فرد مبارزه با دشمن تبدیل می‌کرد.

زینب سلیمانی با اشاره به مجاهدت های سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: پدرم بیش از 40 سال با تلاشی خستگی ناپذیر با شوق شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و انسانیت شجاعانه پیکار کرد.

دختر شهید سلیمانی با بیان اینکه اندیشه و جهاد پدرم جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است اظهار کرد: آمریکا و صهیونیسم بدانند شهادت پدرم موجب بیداری بیشتر فطرت انسان ها در جبهه مقاوت شده و روزگار آنها را تیره و تار و خانه های عنکبوتی آنها را فرو خواهد ریخت.

زینب سلیمانی خطاب به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا گفت: ترامپ قمارباز، تصویر شیطانی تو در جدایی و تفرقه بین دو ملت ایران و عراق با خطای استراتژیک و به خون کشیدن دو مجاهد ‏بزرگ موجب پیوند تاریخی دو ملت ایران و عراق شد و تنفر جاودانه آنها را علیه آمریکا برانگیخت.

دختر شهید سلیمانی با بیان اینکه پارلمان عراق دیروز(یکشنبه) خروج ‏آمریکا را از آن کشور کلید زد افزود: خانواده های سربازان آمریکایی درغرب آسیا که شاهد ذلت آمریکا در نبردهای سوریه، عراق، لبنان، افغانستان، یمن و فلسطین بودند، در انتظار مرگ فرزندانشان روزهایشان را سپری خواهند کرد.118

 

کلیدواژه

کامنت