دی 18, 1398 10:46 Asia/Tehran [Updated: دی 18, 1398 13:42 Asia/Tehran]
  • رهبر انقلاب: شهید سلیمانی شجاع  و با تدبیر بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی هم شجاع و هم با تدبیر بود، گفتند: این تدبیر فقط در میدان نظامی نبود، در میدان سیاست هم بود. 

به گزارش پارس تودی به نقل از خبرگزاری "ایران پرس"؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم به‌ مناسبت سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم این شهر در 19 دی 1356 (9 ژانویه 1978) افزودند: شهید سلیمانی هم دل و جگر داشت و به دهان خطر می رفت و ابایی نداشت با تدبیر بود و برای کارهایش منطق داشت.

رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: یک فصل دیگر در مورد شهید سلیمانی، برکات این شهادت عظیم است، این شهید عزیز هر وقت گزارش کتبی و شفاهی از کارهایی که انجام داده بود، به ما میداد، بنده قلبا و زبانا او را تحسین میکردم اما امروز در برابر کارهایی که انجام داد تعظیم میکنم.

ایشان گفتند: شهید سلیمانی به کمک ملت های منطقه توانست همه نقشه های نامشروع آمریکا در منطقه غرب آسیا را خنثی کند، این آدم توانست درمقابل تشکیلات که با پول و با توانایی های دیپلماسی آمریکایی و زورگویی های آمریکا روی کشورهای ضعیف داشتند،  قد علم کند که نقشه هایی که تهیه شده بود را در منطقه غرب آسیا خنثی کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: شهادت او زنده بودن انقلاب در کشور ما را به رخ همه دنیا کشید، عهده ای میخواستند وانمود کنند که انقلاب در کشور نابود و مرده است، البته عده ای هم سعی میکنند این اتفاق بیفتد.

ادامه دارد...........

کلیدواژه

کامنت