بهمن 01, 1398 12:35 Asia/Tehran [Updated: مهر 03, 1399 13:52 Asia/Tehran]

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران گفت: سردار سپهبد شهید« قاسم سلیمانی» هماهنگ کننده محور مقاومت برای آزادی و حفظ استقلال مسلمانان بود.

به گزارش پارس تودی، «ناصر ابوشریف» نماینده جهاد اسلامی فلسطین در دومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی با محوریت تروریسم دولتی آمریکا و انتقام سخت که امروز سه‌شنبه در تهران برگزار شد، افزود: بزرگترین جنایتکاران جهان، در جوامع و تمدن غربی هستند همانطور که در فیلم هایشان و آثارشان قابل مشاهده است.

ابوشریف با بیان اینکه تمدن غربی و آمریکایی مبتنی بر تجاوز و قتل انسان‌ها، چپاول و غارت استوار است، تصریح کرد، تمدن غربی و اروپایی متوحش است وغربی ها تمدن قتل را بنا نهادند.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران اظهار کرد، بزرگترین جنایت غرب مسئله فلسطین است که انواع جنایت ضد حقوق بشر در این سرزمین مقدس انجام شده است.

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که 13دی ماه به دعوت رسمی مقامات عراق به این کشور سفر کرده بود به همراه «ابومهدی المهندس» نائب‌رئیس بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و 8 نفر دیگر در حمله هوایی تروریست‌های آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد، به شهادت رسید.

139/118

بیشتر بخوانید:

سرلشکر سلامی: ناتوانی دشمنان اسلام، نتیجه مجاهدت‌های سپهبد سلیمانی است

عراقچی: ترور سپهبد سلیمانی اشتباه راهبردی آمریکا بود

کلیدواژه

کامنت