اسفند 28, 1398 16:50 Asia/Tehran [Updated: اسفند 28, 1398 17:21 Asia/Tehran]
  • امیرحاتمی: دستیابی به فناوری‌های پیشرفته، مهمترین اولویت وزارت دفاع ایران است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دستیابی به فناوری‌های پیشرفته و نوظهور براساس تهدیدات آینده را از مهمترین اولویت‌های وزارت دفاع جمهوری اسلامی در یکسال آینده دانست.

به گزارش پارس تودی، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز چهارشنبه در مراسمی با اشاره به برخی از حوادث و رخدادهای یک سال گذشته تصریح کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی با سپری کردن این آزمون‌ها و وقایع نشان داد که همواره پیرو آرمان‌های متعالی شهدا و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

سرتیپ حاتمی با بیان اینکه آمریکا همواره درصدد از بین بردن قدرت بازدارندگی ایران است، افزود: آمریکا با فشار حداکثری بر اقتصاد و معیشت مردم ایران قصد برانگیختن آنان علیه نظام را داشت که در این توطئه نیز با شکست مواجه شد.

وی، هدف آمریکا از ترور سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را احیای حضور خود در منطقه و کاهش قدرت نفوذ و بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و یادآور شد: حضور مردم در صحنه و پاسخ موشکی سپاه پاسداران، هیمنه پوشالی آمریکا و نظام استکبار را از بین بُرد و میزان قدرت دفاعی و اقتدار ایران را بیش از پیش برای جهانیان به اثبات رساند.

سرتیپ حاتمی همچنین با قدردانی از جامعه پزشکی، کادر درمانی و پرستاری ایران در مبارزه با شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: تمام هدف دشمنان در شرایط کنونی قطع منابع و توقف فرایند تولید در ایران است و کسانی که برخلاف میل دشمن رفتار و عمل می‌کنند، اجر مجاهد و مبارز در راه خدا برای آنها ثبت و ضبط می‌شود.138/118

بیشتربخوانید:

امیر حاتمی: افزایش قدرت دفاعی راه مقابله با تحریم‌های آمریکا است

امیر حاتمی: همه دنیا در مقابل اقدام تروریستی آمریکا مسئول است

امیر حاتمی: تحریم‌ها هیچ تاثیری بر اداره و فعالیت نیروهای مسلح ندارند

کلیدواژه

کامنت