فروردین 10, 1399 19:07 Asia/Tehran [Updated: فروردین 10, 1399 19:17 Asia/Tehran]
  • 12 فروردین؛ روز عبور ایران از طوفان‌های سهمگین طراحی شده توسط نظام سلطه

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله 12 فروردین، این روز را روز عبور ایران از طوفان های سهمگین طراحی شده توسط نظام سلطه عنوان کرد.

مردم ایران چهل و یک سال پیش در دوازدهم فروردین 1358 (اول آوریل 1979) با حضوری آگاهانه در عرصه همه‌پرسی به «جمهوری اسلامی» رای مثبت دادند و این روز به نام روز جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شد.

به گزارش پارس تودی؛ ستاد کل نیروهای مسلح امروز یکشنبه در این بیانیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران و آزادگان سرافراز ایران اسلامی و تبریک فرارسیدن یوم الله 12 فروردین، اعلام کرد، توسعه قدرت جمهوری اسلامی، بیداری اسلامی، عمق یافتن مقاومت اسلامی و اضمحلال و سرخوردگی سیاسی و نظامی نظام سلطه از واقعیت های مسلم، انکارناپذیر و واقعی جهان امروز است.

این بیانیه می افزاید: دستاوردها، پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بی نظیر ایران در حوزه دفاعی و نظامی، کشور را به نقطه ای از بازدارندگی رسانده که جبهه دشمنان را دچار وحشت راهبردی و یاس و ناامیدی و ملت ایران را از قدرت دفاعی اطمینان بخش نیروهای مسلح و امنیت پایدار و همه جانبه ملی خرسند کرده است.

ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علاوه بر اقتدار دفاعی و تقویت ساختارها و بنیه های دفاعی خود، همواره در برهه های حساس کشور از جمله سیل، زلزله و پدیده اخیر کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کنار مردم ایران بوده و از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های خود در جهت کاهش دغدغه ها و رفع مسایل و مشکلات مردم استفاده کرده است.118

کلیدواژه

کامنت