فروردین 13, 1399 18:54 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 07, 1399 10:35 Asia/Tehran]
  • امیر پوردستان: شایعه افکنی، نشانه درماندگی دشمن است

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در واکنش به انتشار شایعاتی مبنی بر شهادت جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت گفت: شایعه افکنی، نشانه اوج استیصال و درماندگی دشمن است.

به گزارش پارس تودی، امیر سرتیپ "احمدرضا پوردستان" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری صدا وسیما خاطرنشان کرد، چون دشمن نمی تواند در فضای واقعی کاری کند، به فضای مجازی متوسل شده است و با شایعه افکنی تلاش دارد که اذهان مردم را مخدوش کند.

امیر پوردستان تصریح کرد، متوسل شدن دشمن به شایعات نشان دهنده آن است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از چه قابلیت، توانمندی و اقتداری برخوردارند و تا چه حد دشمن از وجود آنها احساس ترس می کند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، شهادت را اوج آرزوی رزمندگان اسلام دانست و تاکید کرد، رزمندگان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران آمادگی های لازم را دارند و چنانچه دشمن بخواهد حرکتی انجام دهد، او را از حرکت خود پشیمان خواهند کرد.

شامگاه سه شنبه خبری دروغ از سوی برخی رسانه های وابسته به محور عربی - عبری - غربی در منطقه منتشر شد، مبنی بر اینکه سردار سرتیپ "اسماعیل قاآنی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امیر سرتیپ "احمدرضا پوردستان" رئیس مرکز مطالعات راهبری ارتش جمهوری اسلامی ایران در حمله موشکی رژیم صهیونیستی به سوریه به شهادت رسیده‌اند.

133/118

بیشتر بخوانید:

امیر پوردستان: نیروهای مسلح ایران غافلگیر نخواهند شد

امیر پوردستان: هدف اصلی آمریکا از ورود به منطقه حمله به ایران بود / حمایت ایران از محور مقاومت قطع نخواهد شد

کلیدواژه

کامنت