اردیبهشت 01, 1399 13:03 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 01, 1399 13:17 Asia/Tehran]
  • کشف 800 تُن مواد مخدر در ایران طی یکسال گذشته

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از کشف 800 تُن مواد مخدر در کشور طی یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی روز دوشنبه در بیست و چهارمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، رؤسا و مدیران این نیرو در تهران، با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر طی یکسال گذشته نسبت به سال قبل از آن، 19 درصد افزایش داشته است گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر و مرزبانی به‌ خصوص در شرق ایران نقش مهمی در این کشفیات داشتند.

سرتیپ اشتری همچنین با اشاره به شیوع ویروس کرونا در ایران و اقدامات نیروی انتظامی برای مقابله با این بیماری اظهار کرد: کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های شهرها، پذیرش بیماران در بیمارستان‌های این نیرو و ضدعفونی کردن معابر از جمله اقدامات مطلوب نیروی انتظامی ایران در این ایام بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت هوشمند سازی پلیس و حرکت به سمت پلیس هوشمند نیز تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی ایران در تحقق این موضوع، تاکنون پیشرفت 50 درصدی داشته و کارهای خوبی نیز انجام داده است که به زودی از آنان رونمایی خواهد شد.

بیست و چهارمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، رؤسا و مدیران نیروی انتظامی ایران امروز (دوشنبه) از طریق ویدئو کنفرانس به صورت همزمان در 104 نقطه از کشور برگزار شد.118

کلیدواژه

کامنت