اردیبهشت 01, 1399 13:28 Asia/Tehran [Updated: مرداد 22, 1399 19:23 Asia/Tehran]
  • سرلشکر باقری: هراس دشمنان، بیانگر اقتدار و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح ایران است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان جسارت تجاوز به حریم جمهوری اسلامی را ندارند، تاکید کرد: هراس دشمنان بیانگر قدرت بازدارندگی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی روز دوشنبه در بیست و چهارمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و مدیران نیروی انتظامی ایران که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، یادآور شد: ملت ایران در یکسال گذشته با وجود برخی مشکلات و تحریم‌های غیرقانونی و یکجانبه آمریکا، مقتدرانه در برابر تهدیدات ایستادگی کردند.

سرلشکر باقری با تاکید بر حضور پرشور مردم ایران در مراسم تشییع و بدرقه پیکر سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمانش خاطرنشان کرد: مردم ایران به خوبی نشان دادند که دشمنان را می شناسند و در برابر توطئه های آنها ایستادگی می کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات مخرب آمریکا در منطقه غرب آسیا گفت: برخی کشورها به جای رسیدگی به مردمشان، منابع و امکاناتشان را صرف جنگ افروزی می کنند.

سرلشکر باقری در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اجرای ماموریت‌های برنامه‌ریزی و طراحی شده و همچنین غیرمترقبه و غیرقابل پیش‌بینی، کاملا آماده و با مدیریت مناسب وارد میدان عمل شده است، اظهار کرد: نیروی انتظامی به خوبی در نقاط مرزی کشور، مقابله با شرارت ها، قاچاقچیان و ناامنی‌ها و همچنین تامین نظم و امنیت جاده‌های کشور نقش آفرینی می کند.117/118

بیشتر بخوانید:

سرلشکر باقری: ارتش روز به روز مقتدرتر مأموریت‌های خود را به انجام می‌رساند

سرلشکر باقری: نیروهای مسلح از هیچ تلاشی برای حفظ سلامت مردم ایران دریغ نخواهند کرد

سرلشکر باقری: هر اقدامی ضد ایران، با شدیدترین عکس العمل پاسخ داده می شود

کلیدواژه

کامنت