اردیبهشت 01, 1399 16:29 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 01, 1399 16:48 Asia/Tehran]
  • سرلشکر موسوی: وحدت سپاه و ارتش، دشمنان ایران را در تنگنا قرار داده است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: همدلی و وحدت سپاه پاسداران و ارتش ایران، دشمنان را در تنگنای راهبردی قرار داده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دوم اربیهشت به فرمان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد. 

به گزارش پارس تودی؛ امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در پیامی خطاب به سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی، برآمده از متن خواست‌های انقلابی ملت و پشتیبانِ امت‌های مظلوم و نهضت‌های استکبارستیز جهانی است.

فرمانده کل ارتش ایران یادآور شد: سپاه پاسداران، کارآمدی خود را در تأثیرگذارترین عرصه‌های پیشرفت نظام اسلامی به خوبی نشان داده و تبدیل به شجره طیبه پرثمری شده که توانسته همراه و همگام سایر نیروهای مسلح و ارکان نظام، پایه‌های مستحکم انقلاب را تقویت و در مسیر اعتلای نظام اسلامی جانفشانی کند.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه وحدت ارتش و سپاه موجب اقتدار نظام اسلامی و تقویت کننده اراده خلل ناپذیر امت اسلام در جغرافیای مقاومت شده است، تاکید کرد: فرزندان غیور ملت ایران در ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی و اذنابش می‌ایستند و از این هم‌افزایی برای تأمین منافع راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی در مسیر حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی بهره می‌گیرند.118

بیشتر بخوانید:

دوم اریبهشت، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 

 

کلیدواژه

کامنت