خرداد 14, 1399 11:12 Asia/Tehran [Updated: خرداد 14, 1399 12:17 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، حضرت امام را انسانی تحول خواه و تحول آفرین نامیدند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حضرت آیت الله خامنه ای امروز چهارشنبه و در سالگرد رحلت امام خمینی در گفت و گوی تلویزیونی با مردم خاطرنشان کردند: امروز مراسم بزرگداشت امام بزرگوار به شکلی متفاوت از شکل معمول این مراسم اجرا می‌شود.

ایشان افزودند: چگونگی برگزاری مراسم مهم نیست، اصل قضیه گفتگو از امام بزرگوار است، که ما امروز و فردای کشورمان به این احتیاج داریم، امام بزرگوار سالها پس از درگذشت فقدان ظاهری در بین ما زنده است و باید زنده بماند، ما از فکر، معنویت و انگشت اشاره او استفاده کنیم.

رهبر انقلاب تصریح کردند: امروز می‌خواهم در مورد یک خصوصیت مهمی از امام بزرگوار صحبت کنم، البته ایشان دارای خصوصیات برجسته و متعددی بودند.

ایشان افزودند: امام انسان تحول خواه و تحول آفرین بود، امام نقش فرمانده داخل در عملیات و نقش رهبر به معنای واقعی را داشتند. ایشان بزرگترین تحولات را در دوران و زمان خودشان، در حوزه ها و عرصه های متنوعی ایجاد کردند.

رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: اولا روحیه تحول خواهی از دیر زمان در این بزرگوار وجود داشته و این چیزی نبود که در آغاز نهضت اسلامی به وجود بیاید، از دوران جوانی ایشان انسان تحول خواهی بودند.

خبر در حال تکمیل...

این مراسم به طور زنده از خبرگزاری ایران پرس پخش می شود؛ https://iranpress.com/live

خبرگزاری ایران پرس را برروی ماهواره Eutelsat 21B و فرکانس 11520.H.2220 . Fec 3/4 دنبال کنید.

کلیدواژه

کامنت