خرداد 20, 1399 12:38 Asia/Tehran [Updated: شهریور 07, 1399 23:24 Asia/Tehran]
  • سیما لاری سخنگوی وزارت بهداشت شد/ خداحافظی جهانپور

تهران- ایران پرس: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان سخنگوی این وزارت‌خانه منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سعید نمکی، وزیر بهداشت در حکم انتصاب سخنگوی جدید وزارت بهداشت نوشت: "با توجه به سوابق ارزنده اجرایی و حسن سلوک با دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می شود. امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هر گونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید."

وزیر بهداشت با قدردانی از کیانوش جهانپور افزود: "از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می شود لذا قبل از طرح موارد در رسانه ها و شبکه های اجتماعی ضروری است هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده اند و جناب آقای دکتر جهانپور به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته اند که از زحمات صادقانه و برادرانه ایشان قدردانی می شود."

بیشتر بخوانید:

جهانپور اعلام کرد: شناسایی ۲۰۴۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ خوزستان همچنان در وضعیت قرمز

جهانپور خبر داد: کاهش تعداد شهرهای قرمز خوزستان از ۱۶ به ۹ شهر

جهانپور: ۶۳ نفر دیگر تا ظهر جمعه جان باختند

 

کلیدواژه

کامنت