تیر 03, 1399 12:16 Asia/Tehran [Updated: تیر 03, 1399 13:19 Asia/Tehran]
  • تکلیف کنکور 99 در شهرهای قرمز چیست؟

تهران- ایران پرس: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور می گوید؛ تا زمان برگزاری اولین کنکور در کشور، بیش از ۲۰ روز زمان باقی مانده است و مشخص نیست تا آن زمان کدام شهر‌ها وضعیت قرمز داشته باشند.

به گزارش روز سه شنبه خبرگزاری ایران‌پرس، برگزاری کنکور در شهرهای قرمز همچنان در هاله ای از ابهام است.

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش کشور در گفت وگویی در این زمینه تصریح کرد، هنوز زمان زیادی تا برگزاری کنکور مانده است؛ بر این اساس با توجه به وضعیت قرمز چند استان کشور از لحاظ شیوع کرونا درباره نحوه برگزاری کنکور در این استان‌ها، تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی افزود: تا زمان برگزاری اولین کنکور در کشور بیش از ۲۰ روز زمان باقی مانده است و مشخص نیست که کدام شهر‌ها وضعیت قرمز داشته باشند
خدایی خاطرنشان کرد، همه‌گیری کرونا در کشور متغیر است به طوری که بعضی شهر‌ها که هم اکنون در وضعیت قرمز هستند چند روز بعد، از این وضعیت خارج می‌شوند و یا بالعکس می شود.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت؛ استان‌های خوزستان، کرمانشاه، هرمزگان و آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز و استان های فارس و کرمان در وضع هشدار قرار دارند.

تا ظهر روز دوشنبه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به 207 هزار و 525 نفر رسید همچنین ۹ هزار و 742 نفر از هموطنانمان بر اثر کرونا درگذشته اند.

بیشتر بخوانید:

آغاز کنکورسراسری ۹۸ 

آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها با تقدیر از برگزیدگان کنکور 97

 

کلیدواژه

کامنت