تیر 09, 1399 08:29 Asia/Tehran [Updated: شهریور 07, 1399 23:24 Asia/Tehran]
  • وزارت امور خارجه: منافقین قطعاً یک فرقه ترور و وحشت هستند

تهران- ایران‌پرس: وزارت خارجه، اروپا و آمریکا را شریک و همدست گروهک تروریستی منافقین در کشتار ایرانیان دانست.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، وزارت خارجه عصر یکشنبه به‌مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی در توییتی با اشاره به اینکه منافقین قطعاً یک فرقه ترور و وحشت هستند، تصریح کرد: اروپا خانه این موجودیت یاغی و پول مالیات‌دهندگان آمریکایی تامین‌کننده قساوت‌های این گروهک فاسد است.

عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه نیز شنبه گذشته در توئیتی با تاکید بر اینکه حامیان گروهک منافقین، دستشان به خون قربانیان این فرقه تروریستی آلوده است، خاطرنشان کرد: گروهک منافقین مورد حمایت آمریکا و اروپا قرار دارند که این پشتیبانی‌ها به تروریست‌ها اجازه داد، بیش از 10 هزار ایرانی را به نحوه وحشتناکی شهید و معلول کنند.

در دهه 80 میلادی، فجایع تروریستی با حمایت آمریکا در ایران اتفاق افتاد که از 26 ژوئن تا 2 ژوئیه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نام‌گذاری شد.

حمله تروریستی به دفتر پیشین حزب جمهوری اسلامی در تهران در ژوئن 1981، حمایت از بمباران شیمیایی سردشت از سوی رژیم بعث عراق در ژوئن 1987 و شلیک مستقیم موشک به هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی در ژوئیه 1988 از جمله اقدامات ضد بشری آمریکا ضد ایران است.

بیشتر بخوانید: 

رئیسی: منافقین، سربازان بدون یونیفورم آمریکا هستند

دیدار "برایان هوک" با یکی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

باج گیری مقامات کاخ سفید از گروهک تروریستی منافقین

کلیدواژه

کامنت