مرداد 01, 1399 16:17 Asia/Tehran [Updated: شهریور 07, 1399 23:24 Asia/Tehran]
  • جسد قاضی منصوری به پزشکی قانونی منتقل شد

تهران- ایران پرس: رییس سازمان پزشکی قانونی گفت: جسد متهم منصوری ساعت ۵ و نیم صبح بامداد امروز (چهارشنبه)  به پزشکی قانونی تحویل و به محض تحویل آن، اقدامات لازم علمی و آزمایشگاهی شروع شده است.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، عباس مسجدی آرانی افزود: به دستور مقام قضایی، تیمی متشکل از متخصصان پزشکی قانونی بر بالین جسد در مرکز تشخیصی آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران حاضر شدند و اقدامات اولیه در جهت شناسایی جسد و بررسی‌های تخصصی جهت تعیین علت فوت انجام شد.
وی افزود: نتیجه بررسی‌ها و نیز علت فوت پس از حصول نتایج آزمایش‌ها به مقام قضایی اعلام خواهد شد. اخبار مرتبط در این زمینه از طریق مجاری رسمی اعلام می‌شود.

جنازه غلامرضا منصوری، قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود، 30 خردادماه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد در حالی که از پنجره محل اقامت خود به پایین پرت شده و فوت کرده بود.

غلامرضا منصوری به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه متهم است و پس از تشکیل دادگاه اکبر طبری، معاون اجرایی سابق قوه قضائیه، نام وی بر سر زبان‌ها افتاد و مشخص شد که در خارج از کشور به سر می‌برد.

پس از آن گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت او در رومانی منتشر شد، اما قاضی دادگاهی در شهر بخارست تصمیم گرفت این متهم تا تاریخ ۲۰ تیر ماه تحت شرایط خاصی آزاد باشد.

قاضی رومانیایی از ایران خواسته بود مدارک مربوط به درخواست استرداد او را تا آن زمان به دادگاه ارائه کند‎.

بیشتر بخوانید:

دادستان کل کشور: مرگ قاضی منصوری مشکوک است

موسوی: منتظر دریافت گزارش رسمی علت مرگ منصوری از رومانی هستیم

جنازه قاضی منصوری در رومانی پیدا شد

 

 

کلیدواژه

کامنت