مرداد 12, 1399 09:12 Asia/Tehran [Updated: مرداد 12, 1399 09:21 Asia/Tehran]
  • ظریف: غرب باید تامین مالی و میزبانی از تروریست‌ها را متوقف کند

تهران- ایران پرس: وزیر خارجه کشورمان با تاکید بر لزوم توقف حمایت کشورهای غربی از گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب، گفت: تروریست‌ها از پناهگاه‌های خود در آمریکا و اروپا به ایجاد آشوب و کشتن غیرنظامیان ایرانی اقدام می‌کنند.

به گزارش روز شنبه خبرگزاری ایران‌پرس، محمد جواد ظریف پس از انتشار خبر دستگیری سرکرده گروهک تروریستی و ضد انقلاب تندر توسط سربازان گمنام امام‌زمان (عج) در صفحه توئیتر خود با اشاره به حمایت کشورهای غربی به سردمداری آمریکا از تروریست‌هایی که قصد براندازی و محاربه با جمهوری اسلامی را دارند، نوشت: «غرب باید تامین مالی و میزبانی از تروریست‌ها را متوقف کند».

وی ادامه داد: «تروریست‌ها از پناهگاه‌های خود در ایالات متحده و اروپا نفرت‌پراکنی می‌کنند، قتل و آشوب را تحریک و سازماندهی می‌کنند و بی‌شرمانه مسئولیت قتل غیرنظامیان بی‌گناه ایرانی را بر عهده می‌گیرند».

رئیس دستگاه دیپلماسی ضمن اشاره به تلاش‌های کشورهای غربی برای تطهیر چهره گروهک‌های تروریستی که سعی در اقدامات خرابکارانه علیه ایران دارند، افزود: «حیله و فریبکاری نمی‌تواند این ریاکاری را لاپوشانی کند».

وزارت اطلاعات ایران روز شنبه با صدور اطلاعیه اعلام کرد: «جمشید شارمهد» سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در پی عملیاتی پیچیده توسط نیروهای امنیتی ایران دستگیر شد.

بیشتر بخوانید:

وزارت اطلاعات اعلام کرد: دستگیری «جمشید شارمهد» سرکرده «تندر»

کلیدواژه

کامنت