شهریور 17, 1399 11:23 Asia/Tehran [Updated: مهر 23, 1399 16:03 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان از کسب 44 سهمیه ملی‌پوشان در رقابت‌های جهانی در والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، تیراندازی و دومیدانی خبر داد.

«سید محمد شروین اسبقیان» در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس، درباره جایگاه ورزش جانبازان و معلولان ایران در جهان گفت: تلاش ورزشکاران به ویژه در دومیدانی، تیراندازی و وزنه برداری حاکی از آن است که سهمیه‌های جهانی بیشتر هم خواهد شد. 

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان با اشاره به شرایط سخت کرونا برای تمرین ورزشکاران افزود: تمرین ورزشکاران جانباز و معلول در شرایط کرونایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت سرمربیان تیم ملی درحال انجام است.

اسبقیان یادآور شد: طرح برگزاری اردوهای غیر متمرکز و متمرکز در استان‌های مختلف زیرنظر کادر فنی به ستاد ملی مبارزه با کرونا، فدراسیون پزشکی و ورزشی و کمیته ملی پاراالمپیک ارا‌‌یه شده است. 

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان، اولویت نخست این فدراسیون را کسب موفقیت در پارالمپیک توکیو و برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: با برنامه‌ریزی مناسب بازی‌های پاراآسیایی چین و همچنین پارالمپیک جوانان با موفقیت همراه خواهد شد. 113

کلیدواژه

کامنت