شهریور 25, 1399 08:38 Asia/Tehran [Updated: شهریور 29, 1399 13:47 Asia/Tehran]

قم- ایران پرس: هفتمین همایش جبهه جهانی شباب المقاومه با حضور چهره‌های بین‌المللی جهان اسلام و جبهه مقاومت در محکومیت عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی در قم، برگزار شد. 

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «شیخ نعیم قاسم» جانشین دبیرکل حزب الله لبنان و آیت الله «محسن اراکی» عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه ایران از جمله شخصیت‌های مهم جهان اسلام دوشنبه‌شب در همایش جهانی شباب المقاومه در مدرسه علمیه دارالشفاء قم سخنرانی کردند.

آیت الله اراکی، عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه ایران در این همایش جهانی با محکومیت عادی سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی گفت: امروز از هر زمان دیگری اتحاد مقاومت فلسطینی و فلسطینیان مهم است. 

شیخ نعیم قاسم، جانشین دبیرکل حزب الله لبنان هم در همایش جبهه جهانی شباب المقاومه با محکومیت عادی‌سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی تاکید کرد: هیچ‌ کشوری (امارات و دیگر کشورهایی که به دنبال عادی‌سازی روابط با اسرائیل هستند) نمی‌تواند به جای فلسطینی‌ها تصمیم بگیرد. 

شیخ نعیم قاسم اظهار داشت، اقدام امارات برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل، خیانت به فلسطین و قدس است و این اقدام هیچ سودی برای فلسطینیان ندارد.  

نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در تهران نیز در این همایش گفت: راهکار پیروزی ملت‌ها در برابر آمریکا و استکبار جهانی، منطق مقاومت و اتحاد با امت اسلامی است.

«خالد القدومی» با بیان اینکه عادی‌سازی و ارتباط کشورهای عربی با اسرائیل زمان زیادی به طول نخواهد انجامید، تاکید کرد: عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با تل آویو جز خسارت‌های مادی برای سران این کشورها سود دیگری نخواهد داشت.

عکاس: هادی چهرقانی

117

بیشتر بخوانید:

فردا؛ برگزاری هفتمین همایش بین‌المللی جبهه جهانی شباب المقاومه در قم

ولایتی: عادی‌سازی روابط اعراب و اسرائیل سودی برای آمریکا ندارد 

کلیدواژه

کامنت