شهریور 25, 1399 16:25 Asia/Tehran [Updated: شهریور 26, 1399 13:15 Asia/Tehran]

تهران / ایران پرس - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت، هشت سال دفاع مقدس برای دنیا عبرت شد که ایران قدرتی نیست که با تهدید عقب‌نشینی ‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس ، سردار سرتیپ بهمن کارگر روز سه‌شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری ایران‌پرس افزود، وضعیت دوران مقدس در عرصه‌های مختلف از جمله نظامی، دفاعی و اقتصادی با وضعیت کنونی قابل قیاس نیست و امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت است.
سردار سرتیپ کارگر با بیان اینکه انقلاب اسلامی تکیه‌گاه برای دیگران است، گفت برای مثال، مردم یمن امروز با الگوبرداری از انقلاب ‌اسلامی و دفاع مقدس در حال پیروزی هستند. 
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تاکید کرد، ابرقدرت‌ها به‌خوبی می‌دانند امروز جمهوری اسلامی ایران، قدرتی است که می‌شود به آن تکیه کرد و مستضعفین جهان به ایران تکیه کرده‌اند. 
سردار سرتیپ کارگر گفت، پیشرفت علمی و صنعتی ایران به ویژه در حوزه  نظامی و دفاعی در حدی است که کشورهای دیگر از این امکانات استفاده می‌کنند و به همین دلیل آمریکایی‌ها نگران هستند و می‌خواهند جلوی پیشرفت ایران بگیرند.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت، با وجود همه تهدیدها، آینده جمهوری اسلامی ایران، درخشان است و مردم قدردان کسانی هستند که در راه جمهوری اسلامی شهید شدند.//114

بیشتر بخوانید:

رزمایش ذوالفقار99، تحقق امنیت‌ پایدار در سایه اقتدار دفاعی بومی 

توانمندی‌های علمی و فناوری صنعت دفاعی ایران، پیشرانه توسعه صنعتی

کلیدواژه

کامنت