شهریور 31, 1399 07:06 Asia/Tehran [Updated: شهریور 31, 1399 07:18 Asia/Tehran]
  • استقلال کار خودش را سخت کرد؛ صعود فقط با بُرد الاهلی

استقلال با تساوی مقابل الشرطه شرایط نسبتا سختی برای صعود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا که به صورت متمرکز در دوحه قطر پیگیری می‌شود، شب گذشته (یکشنبه) ساعت 22:30 در ادامه مسابقات مرحله گروهی استقلال به مصاف الشرطه عراق رفت.

استقلال در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تساوی یک بر یک مقابل الشرطه عراق رسیده بود و پس از آن هم برابر الاهلی عربستان شکست خورد، اما آبی‌ها بعد از دو مسابقه استراحت به دلیل انصراف الوحده امارات از این رقابت‌ها، یکشنبه شب به مصاف الشرطه 4 امتیازی رفتند که پس از دریافت گل دقیقه 26 با ضربه سر مازن فیاض، در دقیقه 68 توسط امیرارسلان مطهری کار را به تساوی کشیدند و به نتیجه مشابهِ بازی رفت رسیدند.

حالا استقلال سرنوشت صعود را خودش و در بازی آینده مقابل الاهلی عربستان 6 امتیازی که صعودش را به‌عنوان صدرنشین گروه A قطعی کرده، رقم می‌زند؛ آبی‌ها که دو امتیازی هستند و 3 امتیاز کمتر از الشرطه دارند، باید مقابل سعودی‌ها به پیروزی دست یابند تا راهی مرحله حذفی شوند.

البته بازیکنان استقلال باید بدانند در صورت برتری یک بر صفر مقابل الاهلی، نباید کارت قرمز یا بیش از یک کارت زرد دریافت کنند چراکه در این شرایط الشرطه عراق که شرایط مشابهی نسبت به آنها دارد، راهی مرحله بعد خواهد شد. 113

کلیدواژه

کامنت