مهر 01, 1399 11:54 Asia/Tehran [Updated: مهر 30, 1399 22:31 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح با اشاره به شکست های آمریکا در غرب آسیا و افغانستان طی سال های اخیر گفت: قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به افول است.

 سردار سرلشکر «یحیی رحیم‌صفوی» روز دوشنبه در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در گفت وگو با خبرگزاری ایران پرس تاکید کرد، ایران طی 40 سال گذشته با حفظ قدرت ملی و دفاعی خود تا عمق مناطق استراتژیک دشمن نفوذ کرده است.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود، ایران در 40 سال گذشته از قدرت ملی به یک قدرت منطقه‌ای در غرب آسیا تبدیل شده‌ و وزن و قدرت ایران به لحاظ ژئوپلیتیک افزایش پیدا کرده است.

سرلشکر صفوی با اشاره به عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی افزود: اتفاقات اخیر برای نجات «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات است.

وی با بیان اینکه ملت‌های منطقه بیدار هستند و سازش با صهیونیست‌ها را نمی‌پذیرند، اظهار داشت: موج سوم بیداری اسلامی به زودی شروع خواهد شد و این موج مناطق شمال آفریقا و غرب تا شرق آسیا را خواهد پیمود.

سرلشکر صفوی خاطر نشان کرد، آمریکایی‌ها دیگر تنها ابرقدرت جهان نیستند و جهان به سمت چندقطبی شدن حرکت می کند؛ قدرت خیزش ملت های اسلامی و جهان اسلام به زودی بروز و ظهور خواهد کرد.

117

کلیدواژه

کامنت