آذر 03, 1399 19:40 Asia/Tehran [Updated: آذر 03, 1399 19:44 Asia/Tehran]
  • تهدید ذوبی‌ها به کناره گیری از لیگ برتر

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با انتشار بیانیه‌ای خطاب به وزیر ورزش و در واکنش به اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال این باشگاه، تهدید کرد که از لیگ‌برتر کناره‌گیری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، روابط عمومى و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه ای در رابطه با آنچه در بازی های اخیر براى تیم فوتبال این باشگاه رخ داده است، به شدت اعتراض کرد.

دربخشی از بیانیه باشگاه اصفهانی آمده است: ما از ادامه حضور در لیگ‌برتر امتناع کرده و عطای آنرا به لقای مافیای برد، باخت و دست‌های پشت‌پرده خواهیم بخشید.

ذوب آهن در این بیانیه عنوان کرده است که اشتباهات داوری از مرز سهوى بودن فراتر رفته است و عذرخواهى هاى پیاپى مسئولین هم دردى را از شرایط کنونى آن ها دوا نخواهد کرد.

در بخشی از بیانیه باشگاه ذوب آهن به وزیر ورزش نوشته شده است: دیگر کار از اشتباه، خطاى دید و داور هم انسان است و جایز الخطا، گذشته است. آنچه در طول این فصل و بویژه در هفته هاى اخیر بر سر تیم فوتبال ذوب آهن آمده است را با هیچ حرف و سخنى نمیتوان توجیه کرد. در این فصل اشتباهات فاحش و مکرر داورى تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن را در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار داده است و هیچکس هم پاسخگو نیست.

این بیانیه پس از اتفاقات جنجالی داوری در دیدار شب گذشته میان دو تیم فوتبال ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان که منجر به از دست رفتن دو امتیاز حساس دیگر برای سبزپوشان اصفهانی شد، منتشر شده است.

115

کلیدواژه