آذر 27, 1399 15:23 Asia/Tehran [Updated: فروردین 22, 1400 18:53 Asia/Tehran]
  • سرلشکر سلامی: با ترور شهید سلیمانی، راه‌های بیرون راندن دشمن از منطقه باز شد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهادت سردار سلیمانی به قطع راه‌های جهان اسلام برای ایران اسلامی منجر نشد، بلکه تمامی راه‌ها برای بیرون راندن و نابودی دشمن در منطقه در اختیار ما قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنج شنبه در نخستین پیش کنگره سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» و شهدای مدافع حرم استان‌های شمالی در ساری، مرکز استان مازندران افزود: دشمن همواره به دنبال وابسته نگه داشتن کشور و همچنین دنباله‌روی ما از خواسته‌ها و تمایلات خودش است و تئوری فشار حداکثری نیز به دنبال فشردن گلوی مردم و همچنین اجبار به کنار گذاشتن پیشرفت‌ها و دستاوردهای‌ ما بود تا نه تنها ایران، بلکه کل منطقه اسلامی را کنترل کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد همان‌طور که فشار حداکثری، ملت پر افتخار ایران را از مسیر علم و دانش و عزت دور نکرد و کشور را از گسترش قدرت دفاعی باز نداشته است، ترور دانشمندان هم ما را از ادامه راه پیشرفت علمی باز نمی‌دارد.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه رهبری شجاع، منحصر و متوکل که دشمنان را به خوبی می شناسد همواره هدایت‌گر سربازان و امت مسلمان است، گفت امروز تمام لوازم شکست دشمنان در اختیار ملت و نظام جمهوری اسلامی است و قدرت ما، منحصر به فرد و دست‌نیافتنی است. 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، تصریح کرد دشمنان تصور می‌کردند با شهادت این سردار تمامی راه‌های جهان اسلام بر روی ما بسته می‌شود، ولی نه تنها شهادت سردار به قطع راه‌های جهان اسلام برای ایران اسلامی منجر نشد، بلکه تمامی راه‌ها برای بیرون راندن و نابودی دشمن در منطقه در اختیار ما قرار گرفت. // 114

بیشتر بخوانید:

توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به مردم و مسئولان؛ «در همه زمینه‌ها قوی شوید»

کلیدواژه