دی 27, 1399 13:07 Asia/Tehran [Updated: فروردین 27, 1400 14:07 Asia/Tehran]

تهران-ایران پرس: هیات تجاری روسیه متشکل از زنان کارآفرین روس به مدت چهار روز در تهران با زنان کارآفرین ایران درباره چارچوب همکاری اقتصادی گفت و گو کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، قرار شده است یک مجتمع نمایشگاهی و تجاری دائمی در شهر کاسپی در بندر "ماخاچ کالای" داغستان برای عرضه محصولات ایران ایجاد شود. 

«ثریا شارقی» مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری تهران در گفت و گو با خبرگزاری ایران پرس، درباره اهمیت این رایزنی ها گفت، سفر هیات تجاری روسیه به تهران نشان داد، تجار و زنان کارآفرین روسیه به همکاری اقتصادی با ایران علاقه مند هستند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران تصریح کرد، هیات تجاری روسیه از تولیدات زنان کارآفرین در ایران استقبال کرد تا از این تولیدات در جمهوری داغستان استفاده شود.

«ثریا شارقی» اظهار کرد، هیات روسی پیشنهاد داد، مرکز تجاری رایگان در جمهوری داغستان ایجاد شود و همه تولیدات زنان کارآفرین ایران در این مرکز ارائه شود.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران گفت، ارائه تولیدات ایران در مرکز تجاری جمهوری داغستان فرصت خوبی برای کشورهای منطقه اورآسیاست تا تجار این کشورها با حضور در این مرکز تجاری، کالاهای ایرانی را مشاهده و خریداری کنند. 

118

 

کلیدواژه