بهمن 04, 1399 16:22 Asia/Tehran [Updated: مهر 12, 1400 14:25 Asia/Tehran]
  • عکس آرشیوی
    عکس آرشیوی

تهران- ایران پرس: سخنگو و معاون اجتماعی نیروی انتظامی از ورود و دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری پرونده ضرب و شتم مامور وظیفه راهور توسط یکی از نمایندگان مجلس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار «مهدی حاجیان» در واکنش به انتشار خبری مبنی بر سیلی زدن یکی از نمایندگان مجلس به مامور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت تهران و بازتاب آن در فضای مجازی اظهار کرد: سردار «حسین اشتری» بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

سردار حاجیان با اشاره به اینکه صیانت از حقوق آحاد پرسنل ناجا از دستورات اکید فرمانده ناجا است، گفت: اعتقاد، باور و  تاکید  سردار اشتری  همواره  بر این است که سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود بدانیم و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان لحظه‌ای دریغ و درنگ  نکنیم. 

سخنگوی ناجا تأکید کرد: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد. 

امروز ویدیویی در شبکه های مجازی منتشر شد که یک سرباز راهور در حضور شهروندانی که حرف او را تایید می کنند، می گوید که فردی که خود را نماینده مجلس معرفی کرده، قصد عبور از خط ویژه دروازه دولت تهران با خودرو شخصی داشته که سرباز راهور جلویش را می‌گیرد.

درجریان درگیری لفظی بین سرباز و سرنشینان خودرو، این نماینده مجلس اقدام به سیلی زدن به سرباز راهور می کند.

گفته می شود این نماینده، علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس بوده است.

117

 

کلیدواژه