بهمن 04, 1399 17:59 Asia/Tehran [Updated: بهمن 04, 1399 18:26 Asia/Tehran]
  • پیام تبریک سرلشکر باقری به رهبر معظم انقلاب برای برگزاری موفق رزمایش‌های سپاه و ارتش

تهران- ایران پرس: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی برگزاری موفق رزمایش‌های ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به محضر مبارک حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار سرلشکر «محمد باقری» در پیامی که روز شنبه منتشر شد، تصریح کرد، رزمایش‌های اقتدار 99 «ارتش جمهوری اسلامی» و پیامبر اعظم (ص) 15 «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس، دریای عمان، سواحل مکران و شمال اقیانوس هند و کویر مرکزی ایران با موفقیت برگزار شد.

در ادامه این پیام آمده است: بی‌شک آنچه این روزها در جریان رزمایش‌های زمینی، دریایی، موشکی و پهپادی ارتش عزیز و سپاه سلحشور رقم خورد، تبلور و تجسم درک عمیق «سربازان ولایت» از تجربه تلخ ناتوانی مقابل حملات موشکی و هوایی ارتش بعثی صدام در جنگ تحمیلی است که با گذشت سه دهه از آن دوران، امروز سایه خود را با ساقط کردن پهپاد راهبردی متجاوز آمریکایی و در هم کوبیدن پایگاه عین الاسد ارتش تروریستی امریکا در عراق، در اردوگاه دشمن و اتاق‌های فکر و محاسبه گری آن‌ها گسترانده است.

سرلشکر باقری در این پیام تاکید کرد: صعود صنعت دفاعی کشور و توانمندی‌ها و آمادگی‌های همه جانبه نیروهای مسلح به تراز «بازدارندگی راهبردی» و گشودن مسیرهای قدرت افزایی برای هماوردی و مقابله پیروزمند با تهدیدات و نیت‌های شوم دشمنان، مرهون هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده مقتدر، بصیر، انقلابی، مجاهد و دوراندیش است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران همچنین در این پیام آمادگی همه‌جانبه فرماندهان و آحاد نیروهای مدافع انقلاب و کشور به ویژه در ارتش و سپاه برای پاسخ قاطع و «ضربت متقابل» و «ویرانگر» به کانون‌های تهدید، تعرض و طمع ورزی به استقلال امنیت و تمامیت ارضی میهن اسلامی را اعلام کرد.

117

بیشتر بخوانید:

رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا؛ رصد و شناسایی شناورهای بیگانه در آب‌های بین‌المللی

برگزاری مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۵ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کلیدواژه