بهمن 21, 1399 09:39 Asia/Tehran [Updated: شهریور 29, 1400 11:20 Asia/Tehran]

کاظمین- ایران پرس: رئیس قوه قضاییه کشورمان که در راس هیئت عالی رتبه قضایی دوشنبه شب به عراق سفر کرد، ساعتی پس از ورود به بغداد برای زیارت حرمین امامین کاظمین به شهر کاظمین رفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به حرمین مطهر امامین کاظمین مورد استقبال گسترده مردمی قرار گرفت و جمع زیادی از حضار با سر دادن شعار‌هایی در تجلیل از مقام شامخ شهدای مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، بر همبستگی دو ملت ایران و عراق تاکید کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی پس از زیارت حرم مطهر امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) در جریان طرح توسعه حرمین امامین کاظمین قرار گرفت.

«محسن صالحی» رئیس ستاد عتبات عالیات کاظمین در دیدار با رئیسی گفت: طرح توسعه حرمین امامین کاظمین به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های توسعه عتبات عالیات در عراق آغاز شده است.
وی تصریح کرد: عملیات اجرایی احداث صحن امام محمدباقر (ع) در زیربنایی بالغ بر ۵ هزار متر از اول سال آینده شروع می‌شود و بهره برداری از صحن امام زمان (عج) نیز در دست بررسی است.

رئیس قوه قضاییه نیز با ابراز خرسندی از توفیق زیارت حرمین امامین کاظمین (ع) برای خادمان آن حضرت از خداوند متعال توفیق مسئلت کرد.112

بیشتر بخوانید:

رئیسی: ترور شهیدان سلیمانی و المهندس بدون پاسخ باقی نخواهد ماند

رئیسی: با مسئولان قضایی عراق درباره بهتر شدن مناسبات حقوقی مذاکره خواهیم کرد

کلیدواژه