بهمن 21, 1399 15:30 Asia/Tehran [Updated: بهمن 21, 1399 15:38 Asia/Tehran]
  •  سرلشکر باقری: تمدن غربی در مقابله با انقلاب اسلامی به بن بست راهبردی رسیده است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر افول آمریکا، گفت: تمدن غربی در مقابل انقلاب اسلامی ایران به بن بست راهبردی رسیده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سرلشکر «محمد باقری» روز سه شنبه در پیامی به مناسبت  چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، علی رغم دشمنی های نظام سلطه و استکبار به سرکردگی رژیم منفور و تروریست آمریکا، ایران اسلامی راست قامت و استوار به سوی آرمان‌های بلند و تمدن‌ساز خود پیش می‌رود.

سرلشکر باقری افزود: وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم فهیم ایران اسلامی شکست حداکثری اهداف و راهبردهای منطقه ای آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع خبیث و حقیر منطقه در مصاف با انقلاب اسلامی و ملت ایران را در پی داشته است.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تمدن غربی و آمریکایی رو به افول است و دست از غرور قدرت و سروری دنیا شسته و در مواجهه با انقلاب و نظام اسلامی ایران و منطق استوار آن به "بن‌بست راهبردی" رسیده است. 

سرلشکر باقری تصریح کرد: امروز قدرت های جهانی با رصد ظرفیت‌ها، پیشرفت‌ها و قابلیت‌های ژئوپلیتیکی و راهبردی جمهوری اسلامی ایران سخت دچار هراس و وحشت شده‌اند و باید خود را مهیای پذیرش نظم و هندسه قدرت جدید در حال تکوین منطقه‌ای به مرکزیت ایران کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح ایران با اشراف اطلاعاتی بر محیط عمل و اقدام دشمنان، آماده برخورد متقابل، قاطع و پشیمان کننده با هرگونه تهدید و تعرض دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای هستند.// 114

بیشتر بخوانید:

اعلام مسیرهای 12 گانه رژه خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران

روحانی: امام راحل (ره) در 12 بهمن 57، سرمایه اجتماعی را به رخ جهانیان کشید

اعلام مسیر رژه خودرویی و موتوری آیین 22 بهمن تهران

کلیدواژه