اسفند 11, 1399 20:06 Asia/Tehran [Updated: اسفند 11, 1399 20:19 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: وزیر کشور گفت: هموطنان برای داشتن نوروزی خوب باید همچنان پروتکل های بهداشتی مربوط به ویروس کرونا را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «عبدالرضا رحمانی فضلی» روز دوشنبه پس از پایان ستاد هماهنگی‌های اطلاع رسانی اقتصادی، اظهار داشت: البته روند کلی وضعیت کرونا در کشور بجز در استان خوزستان و برخی شهرهای دیگر استان ها روند ثابت نزولی است که این روند نتیجه زحمات همکاران در وزارت بهداشت، ستاد و قرارگاه مبارزه با کرونا است. 

وزیر کشور افزود: اگر در استان ها و شهرهایی از کشور، وضعیت شیوع کرونا از وضعیت های زرد به نارجی و از نارنجی به قرمز برسد ، محدودیت های کرونایی در شهرها برقرار خواهد شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنان خود درباره تأمین کالاها و نظارت بر قیمت‌ها برای ایام نوروز تصریح کرد: فروش کالا برای ایام نوروز از امروز آغاز شده است.

 وی یادآورشد: در مورد تعیین قیمت‌ها و نظارت‌ها و تنظیم بازار به ویژه برای کالاهای اساسی و ضروری قیمت‌هایی مشخص شده است و امروز هم مسئولیت و وظیفه تعزیرات و اتحادیه‌ها و صنوف برای نظارت دقیق مشخص شد و به استانداران و فرمانداران هم این موضوع ابلاغ می‌شود تا در استان‌ها هم ستادی برای این کار تشکیل شود.

117

بیشتر بخوانید:

رحمانی فضلی: رزمایش ملی مقابله با کرونا در کشور برگزار می‌شود

رحمانی فضلی: بیش از 95 درصد مصوبات ستاد ملی کرونا اجرا شده است

کلیدواژه