اسفند 13, 1399 14:01 Asia/Tehran [Updated: فروردین 25, 1400 14:34 Asia/Tehran]

تهران- ایران‌‎پرس: مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت، ارزش برگزاری هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته نسبت به سال‌های گذشته بیشتر بوده، چرا که فقط توانمندی و تولیدات داخلی ارائه شده است.  

«سعید رسولی» در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری ایران‌پرس درباره اهميت برگزاري هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته در شرايط تحريم تصریح کرد، برگزاری این نمایشگاه در دوران تحریم اهمیت دوچندانی دارد، چرا که توان تولیدات داخلی به‌خوبی به نمایش درآمده است.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن اظهار کرد، شرکت‌های حمل و نقل ریلی و شرکت راه‌آهن ایران در دوران تحریم و نیز شیوع ویروس کرونا با  دستاوردهای درخشان و ارزنده در سال جهش تولید خوش درخشیدند.

رسولی تاکید کرد، ارائه جدیدترین دستاوردها در هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته، نشان‌دهنده خودباوری و اعتماد و اعتقاد به توانستن است و این نمایشگاه می‌تواند منشاء تحولات عظیمی در صنعت ریلی باشد.

وی گفت، با همکاری خوب و مستمر شرکت راه‌آهن با تولیدکنندگان ریلی و حمایت از آنان، مسیر خودکفایی در صنعت ریلی محکم‌تر از گذشته به پیش خواهد رفت.

117

بیشتر بخوانید:

آغاز به‌کار هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته

کلیدواژه