فروردین 15, 1400 17:21 Asia/Tehran [Updated: فروردین 15, 1400 17:47 Asia/Tehran]
  • تدابیر جدی بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش مراجعه بیماران کرونایی

همزمان با افزایش مراجعه بیماران، جلسه فوق‌العاده شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری به دستور و ریاست دکتر ولایتی روز یکشنبه ۱۵ فروردین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس به نقل از روابط عمومی بیمارستان مسیح دانشوری، جلسه فوق‌العاده علمی با هدف بررسی و بسیج هر چه بیشتر امکانات و تجهیزات مرکز جهت ارائه خدمات حداکثری درمانی به هموطنان تشکیل شد. 

در این جلسه با حضور معاونین و مسئولین بخش‌های مختلف بیمارستان، راهکارهای ارائه خدمات بیشتر و متناسب با شرایط جدید به کلیه مراجعه کنندگان بررسی شد. 

دکتر ولایتی، رئیس بیمارستان ضمن تاکید بر بهره‌برداری حداکثری از امکانات موجود، تاکید کرد: از آغاز شیوع کرونا تا کنون بیمارستان مسیح دانشوری با جدیت در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار گرفت و در حال حاضر هم باید با  تمام تلاش و همراهی کادر درمانی بیمارستان بر این مهم تمرکز داشت که حتی الامکان هیچ مراجعه‌کننده‌ای بدون دریافت خدمات درمانی بیمارستان را ترک نکند و دست اندرکاران اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری هر چه بیشتر مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند. 

وی با تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت در سراسر کشور و به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری که دلسوزانه و مجدانه، مقاومت، ایستادگی و مجاهدت کردند، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.// 114

بیشتر بخوانید:

161 فوتی جدید کرونا در کشور / ۱۱۶۸۰شناسایی بیمار در شبانه روز گذشته

کلیدواژه