اردیبهشت 13, 1400 14:44 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 13, 1400 14:48 Asia/Tehran]
  • برگزاری یا تعویق کنکور ارشد منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا

تهران- ایران پرس: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برگزاری یا تعویق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1400 در ماه خرداد منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «فاطمه زرین‌آمیزی» درباره موضوع تعویق یا برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 که در فضای مجازی مطرح شده است، گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا باید در این باره تصمیم بگیرد و هر گونه تصمیم برای برگزاری یا تعویق منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است.

این در حالی است که در روز‌های اخیر گروهی از داوطلبان با تشکیل کمپین‌هایی خواستار تعویق زمان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 تا بهتر شدن شرایط کرونایی در کشور شده‌اند.

در مقابل نیز برخی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد معتقدند تعویق زمان آزمون راهکار مطلوبی نیست و بهتر است آزمون در زمان مقرر برگزار شود.

بر اساس زمان بندی که سازمان سنجش آموزش کشور از سال گذشته اعلام کرده قرار است آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 در روز‌های 5 تا 7 خرداد برگزار شود.

این آزمون با توجه به شرایط کرونا در سه روز برگزار می‌شود و تاکنون تعداد 524 هزار و 292 نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

117

بیشتر بخوانید:

تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

کلیدواژه