اردیبهشت 22, 1400 16:27 Asia/Tehran [Updated: خرداد 23, 1400 21:06 Asia/Tehran]
  • پیام نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در محکومیت جنایات اخیر در غزه و افغانستان

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس ر پیامی جنایات ددمنشانه و ضدبشری رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و گروهک تروریستی آمریکایی داعش علیه ملت و فرزندان بی‌دفاع افغانستان و سکوت مجامع بین‌المللی و موضع انفعالی سازمان ملل متحد در برابر این وحشی‌گری‌ها را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در پیام حجت‌الاسلام علی محمدی سیرت آمده است رژیم غاصب صهیونیستی و تروریست‌های داعشی این فرزندان نامشروع آمریکای جنایتکار در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، یکبار دیگر سایه شوم ترور و وحشی‌گری خود را بر قدس اشغالی و مردم مظلوم افغانستان از طریق هدف قرار دادن کشتار غیرنظامیان، کودکان و زنان و مردان بی گناه گسترانیدند.

در این پیام با انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی آمده است این اقدامات ددمنشانه و جنایات بشری صهیونیست‌ های داعشی و داعشیون صهیونیست در حالی در سرزمین‌های اشغالی و افغانستان تداوم می‌یابد که نهادهای بین‌المللی و مدعی حقوق بشر و به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر آن‌ها انفعال پیشه کرده و در سکوتی مرگبار فرو رفته‌اند، انفعالی که بن مایه آن جانبداری و حمایت بی قید و شرط از صهیونیست‌ها و گروه های تروریستی همچون داعش است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در این پیام با تاکید بر اینکه امروز دیگر فلسطین مظلوم و شیعیان افغانستان تنها و بی‌دفاع نیستند، خاطرنشان کرد امروز محور مقاومت در غزه با واکنشی کوبنده نه تنها کودک کُشان صهیونیست را زمین‌گیر نموده بلکه آن‌ها را به پناهگاه‌های زیرزمینی گسیل داشته اند و آمریکا روز به روز با واقعیت خروج از منطقه و کشورهایی همچون افغانستان و عراق بیش از پیش روبرو می‌گردد.

روز شنبه بر اثر انفجارهای تروریستی مقابل مدرسه دخترانه سیدالشهدا در غرب کابل، 85 نفر کشته و بیش از 150 نفر زخمی شدند در حالی که بیشتر قربانیان از دختران دانش آموز این مدرسه بودند.

رژیم صهیونیستی نیز از روز دوشنبه حملات علیه باریکه غزه را آغاز کرده است. وزارت بهداشت غزه امروز اعلام کرد در پی حملات رژیم صهیونیستی به منطقه غزه تاکنون ۴۳ فلسطینی از جمله 13 کودک به شهادت رسیده و ۲۹۶ تن دیگر زخمی شده‌اند.// 114

بیشتر بخوانید:

بمباران ساختمان‌های دولتی در غزه توسط جنگنده‌های صهیونیستی+ فیلم

اسرائیل دوباره به غزه حمله کرد

شلیک ۱۵۰ فروند موشک از باریکه غزه به سرزمین های اشغالی

کلیدواژه