اردیبهشت 23, 1400 11:16 Asia/Tehran [Updated: مرداد 04, 1400 22:24 Asia/Tehran]
  • راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در حمایت از مردم فلسطین

تهران- ایران پرس: نمازگزاران بعد از قرائت نماز عید فطر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان و کودک و همچنین شماری زیادی از دانشجویان با سر دادن شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» به نشانه حمایت از مردم مظلوم فلسطین به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند.

رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در تهران در این راهپیمایی با بیان اینکه مردم ایران همواره پشتیبان و حامی واقعی ملت مظلوم فلسطین هستند، گفت: آمریکا و اسرائیل بدانند تا آخرین قطره خون پای قدس شریف ایستاده ایم.

«خالد القدومی» با بیان اینکه امروز ملت فلسطین پیام عزت و سربلندی را به دنیا مخابره کرده است، گفت: ما امروز در مسجد الاقصی ایستاده ایم و جوانان فلسطینی از اوایل ماه رمضان تاکنون اجازه ندادند افراطی‌های صهیونیستی به مسجد الاقصی هتک حرمت کنند و این آرمان فلسطین است.

درگیری‌ها میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی شدت گرفته و به باریکه غزه نیز رسیده است.

وزارت بهداشت نوار غزه بامداد امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، شمار شهدای حملات صهیونیست‌ها به نوار غزه به 69 نفر رسیده که در میان آنها 17 کودک و 7 زن وجود دارند. همچنین تعداد مجروحان نیز به حدود 400 نفر افزایش یافته است. 

117

بیشتر بخوانید:

دور جدید عملیات موشکی مقاومت علیه تل‌آویو

کلیدواژه