خرداد 19, 1400 10:57 Asia/Tehran [Updated: خرداد 29, 1400 22:30 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت، امروز هر کسی که ایران را دوست دارد و هر کسی که نگران سرنوشت نسل آینده و فرزندان این آب و خاک است، در انتخابات مشارکت خواهد کرد.  

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمدباقر قالیباف» روز چهارشنبه در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو تصریح کرد، دعوت از یکدیگر برای حضور در انتخابات، مجاهدتی برای اعتلای ایران است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جهاد دعوت با یاری مردم، انتخابات پرشوری را رقم خواهد زد افزود، نشاط ملی در روزهای پیش‌رو تا انتخابات، ضامن پیشرفت کشور در چهار سال آینده است. 

قالیباف با بیان اینکه مردم از طریق انتخابات، این فرصت را دارند که نگاه کلان حاکم بر مدیریت کشور، مجریان و مهم‌ترین برنامه‌های کشور را خودشان مشخص کنند گفت، هر انتخابی سهمی در افزایش رشد ملی دارد اما قهر با مشارکت پنجره فرصت را  بدون استفاده مناسب از آن برای ملت می‌بندد.

وی اظهار کرد، هر کسی که از برخی نابسامانی و ناکارآمدی‌ها دلخور است، با انتخاب درست در انتخابات پیش‌رو فرصت بی‌نظیری  برای تعیین سرنوشت خود و کشور دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلب اسلامی در سال‌های اخیر بزرگترین پاسدار دفاع از حق مردم  برای مشارکت در اداره کشور بوده‌اند و به شایستگی از جمهوریّت و اسلامیّت نظام دفاع کرده‌اند گفت، لبیک به دعوت ایشان برای دعوت از یکدیگر به مشارکت در انتخابات پیش‌رو برآمده از همان اعتقاد راسخ  به مردم‌باوری است.

117

بیشتر بخوانید:

قالیباف: دعوت مردم به شرکت در انتخابات، مجاهدتی برای ساختن آیندۀ کشور است

کلیدواژه