خرداد 19, 1400 20:08 Asia/Tehran [Updated: خرداد 23, 1400 21:06 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت، مذاکرات هسته‌ای در وین نباید فرسایشی شود و فرصت ارائه شده از سوی ایران به طرف مقابل دائمی نخواهد بود. 

عباس مقتدایی عصر چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی تلفنی با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایران‌پرس درباره نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی با تیم مذاکره کننده ایران تصریح کرد، پیشرفت مختصری در جریان مذاکرات وین انجام شده است اما کافی نیست. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد، مجلس خطوط قرمزی را برای وزارت خارجه در موضوع احیای برجام مشخص کرده است و باید اجرایی شود.

عباس مقتدایی تاکید کرد، در شرایط فعلی آمریکایی‌ها باید به تعهدهای برجامی خود عمل کنند، چرا که بدعهدی آمریکا سب شده است منافع ایران در برجام مورد خدشه قرار گیرد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین ابراز امیدواری کرد در آینده حقوق ملت ایران در جریان مذاکرت وین تامین و محقق شود. 

جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران با حضور عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر خارجه و رئیس هیات مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین برگزار شد.// 114

کلیدواژه