خرداد 31, 1400 09:26 Asia/Tehran [Updated: مرداد 04, 1400 22:24 Asia/Tehran]
  •  قالیباف: مجلس برای همکاری همه‌جانبه با دولت منتخب به میدان می‌آید

تهران- ایران پرس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی ضمن حفظ استقلال قوا و انجام وظایف قانونی، برای رفع مشکلات مردم با کمال همدلی و همکاری همه جانبه با دولت منتخب ملت، به میدان خواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمدباقر قالیباف» در آغاز نشست جلسه علنی امروز دوشنبه با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گفت: این روزها اتفاق مهمی در تاریخ کشور رقم خورد و به لطف الهی و هدایت‌های هوشمندانه رهبر حکیم انقلاب یک بار دیگر مردم نجیب و دوست داشتنی ایران خلاف تصورات اولیه حماسه‌ای بس بزرگ آفریدند.

رئیس مجلس گفت: علیرغم نگرانی‌ها از شیوع بیماری کرونا و با وجود دلخوری‌های فراوان از شرایط اقتصادی و گرانی‌های لجام گسیخته و ناکارآمدی‌ها مردم پای صندوق‌های رای آمدند و با ایجاد پشتوانه مردمی برای اقتدار نظام باعث سرافرازی ایران عزیز و حفظ امنیت و وحدت ملی و جلوگیری از آسیب دشمنان به این مرزو بوم شدند.

قالیباف افزود: ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر خالصانه از ملت فهیم و نجیب ایران اعلام می‌کنیم که ملت بزرگوار ایران؛ شما با حضور خود همه ما مسوولان را بیش از گذشته مدیون همراهی و حمایت خود کرده اید و ما به شما تعهد می‌دهیم که هیچ روزی را بدون تلاش برای ایجاد آسایش و آرامش برای شما به پایان نرسانیم و هیچ شبی را بدون داشتن دغدغه زندگی شما سپری نکنیم.

در انتخابات 28 خرداد ماه سید ابراهیم رئیسی با کسب 17 میلیون و 926 هزار و 345 رای به عنوان رئیس جمهور ایران برگزیده شد.

117

بیشتر بخوانید:

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری منتخب شد

کلیدواژه