تیر 01, 1400 18:32 Asia/Tehran [Updated: تیر 01, 1400 18:58 Asia/Tehran]
  • اطلاعیه توانیر / خاموشی‌ها احتمالی است

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر در پی انتشار برخی اخبار در رسانه ها در خصوص جداول خاموشی ها، اطلاعیه ای را صادر و اعلام کرد جداول خاموشی‌های منتشره توسط شرکت های توزیع نیروی برق در کشور، احتمالی است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم هموطنان گرامی می رساند، جداول خاموشی های منتشر شده توسط شرکت های توزیع نیروی برق در سراسر کشور احتمالی است . به این معنا که در صورت رعایت راهکارهای مدیریت مصرف، ساعات اعلام شده در جداول مذکور، اجرا نخواهد شد. 

توانیر در این اطلاعیه افزود همانطور که مشترکان محترم نیز اطلاع دارند، به دلیل همکاری ارزشمند مردم،  مشترکان صنعتی و کشاورزی خوشبختانه جداول خاموشی های احتمالی اعلام شده در روزهای اخیر اجرا نشده است.

شرکت توانیر تاکید کرد انتشار این جداول احتمالی به هیچ عنوان نشانگر در پیش بودن خاموشی ها نیست و انتشار اخباری از این دست که باعث نگرانی جامعه می شود، از درجه اعتبار ساقط است. از این رو ضمن تقدیر از همه اصحاب رسانه که در اطلاع رسانی و آگاه سازی با صنعت برق همکاری می کنند، خواهشمند است از این پس در اطلاع رسانی ها به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.// 114

کلیدواژه